Skip to main content

Spolupráca s nami vašimi slovami.

Vážime si všetky slová uznania, ktoré o nás naši klienti napísali, respektíve vyslovili. Budujeme viac než len obchodnú spoluprácu, v ktorej ide len o peniaze, biznis, brutálny úspech. Radi prehodíme pár slov aj mimo práce a vieme vám garantovať, že sa u nás stretnete hlavne s profesionálnym a férovým prístupom, s ľudskosťou ktorej je vo svete v poslednom čase tak málo.

Som veľmi rada, že som začala spolupracovať práve s touto spoločnosťou. Profesionálny a odborný prístup na úrovni, no zároveň je s nimi veľa zábavy pri tvorení 🙂. Pomohli mi pri veľkých technických problémoch so starou stránkou, kde sa ukázalo, že sú naozaj špičkoví a vedia čo robia a neskôr vytvorili novú stránku presne podľa požiadaviek. Pri tvorení stránky alebo jej zmien s vami konzultujú každú jednu požiadavku do detailov, venujú vam dostatok času aby ste mohli vyjadriť všetko, čo očakávate a zároveň vám všetko vysvetlia a veľa vás naučia. Nedá sa ako odpoveď nepoznajú, najprv urobia všetko možné aj nemožné aby sa dalo 🙂. Disponujú veľkou kreativitou.Ak niekto váha, či ísť s nimi do spolupráce alebo nie, tak nemá prečo, budete nadmieru spokojný ! Ďakujem Vám za každú pomoc a už teraz sa teším na ďalšiu a ďalšiu spoluprácu 🍀

Nikol Horajová / CEO & FounderHorraygift.sk

Už dlho som nezažil u poskytovateľa služieb takýto proaktívny a proklientský prístup. Pri projekte tvorbu eshopu sa narazilo na viacero "problémov", ľudia od Hanuliaka však vždy našli elegantné riešenie, ktoré zásadne neovplyvnilo dohodnutú cenu a hlavne kvalitu výsledného produktu. Veľmi pekne ďakujem a určite pre nás budete číslo 1 pri výbere poskytovateľa služieb vo Vašej oblasti.

Jaroslav Kačmár / Ceo & Foundershop.haspo.sk

Ak hľadáte niekoho kto váš eshop vie nielen pekne nadizajnovať, ale hlavne nastaviť tak,
aby boli všetky systémy a pluginy prepojené a fungovali ako majú -tak ste na správnej adrese. Určite odporúčam každému kto hľadá proklientský a proaktívny prístup.

Martina Jakubik / CEO & Founderwww.beautiebee.eu

Ďakujem za super spoluprácu pánovi Hanuliakovi a celému tímu.
Kvalita, odborné poradenstvo, rýchla reakcia na zmeny a zapracovanie feedbacku. Odporúčam! 5*

Ing. Martin Latka, PhD./ CEO & FounderEventSlovakia & DJ moderátor

Spoluprácu s Hanuliak. môžem len odporučiť. Veľmi profesionálny a proklientský prístup. Pomohli nám od prvotného výberu webovej šablóny až po detailne nastavenie presmerovania formulárov a emailov. Spoluprácu vrelo odporúčam!

Daniel Birás / CEO & FounderSignity.sk

Kreatívna agentúra Hanuliak splnila a spĺňa všetky požiadavky a nároky, ktoré sú na ňu kladené na 120%. Spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni po všetkých stránkach a zároveň veľmi ľudský a príjemný prístup (ďakujeme Radka:) sú z nášho pohľadu zárukou absolútnej spokojnosti. Nie len kreativita a dokonalé pretavenie predstáv klienta do “marketingovej online reality”, ale aj strpenie a pochopenie sú veľkými plusmi, ktoré ocení aj náročný klient. Tešíme sa z aktuálnej, ale aj na všetky budúce spolupráce, ktoré sa nám podarí s HanuliakDesign úspešne realizovať.
Ďakujeme 🖤

Team Spirit CoffeeSpiritCoffee.sk

Na spolupráci s Hanuliak. oceňujem hlavne spoľahlivosť, príjemnú komunikáciu, schopnosť rýchlo a flexibilne reagovať na požiadavky, ktoré sme pri tvorbe prezentáčného webu mali. Odporúčam!

Adam Brocka

Pôvodne sme hľadali iba niekoho kto spraví update nášho woocommerce eshopu Ľúbivé. Nakoniec sme sa dohodli, že celý eshop vytvoríme od začiatku a premigrujeme produkty a aj objednávky do novovytvorenej aplikácie.
Komunikácia bola maximálne korektná a služby dodané na čas. So spoluprácou sme veľmi spokojní a určite ju môžeme každému odporučiť.

Veronika Svinčáková / CEO & FounderLubive.sk